Adıgüzel Grup Teknoloji ve Yapı Müteahhitliği San. Tic. Ltd. Şti. kurulduğu ........... yılından itibaren taahhüt ve konut projelerinde kurumsal firmalara kaliteli hizmet vermektedir.

Adıgüzel Grup Teknoloji ve Yapı Müteahhitliği San. Tic. Ltd. Şti. sunduğu tüm hizmetlerinde, müşteri beklentilerini, modern teknolojiyle, kalite-fiyat dengesini gözeterek karşılar; her zaman yenilikleri ve toplam kaliteyi hedefler.

Firmamız farklı sektörlerde başarı ile tamamladığı projelerde Turgutlu, Manisa ve Ege Bölge'sinde ve ülkemizin her bir yanında hizmetler vermektedir.

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse modern ekipmanlarımız ile sektörümüzde fark oluşturmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.

ADIGÜZEL GRUP HEDEF

Tecrübe ve birikimimizi, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek.

ADIGÜZEL GRUP MİSYON

Tecrübe ve birikimimizi, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

ADIGÜZEL GRUP VİZYON

Sürekli kendimizi geliştirerek, kontrollü yatırımlarımıza devam etmek, vizyon farklılığı oluşturarak çevre bilinci ile çalışmak, söz verdiğimiz zaman içerisinde müşterilerimize istediğini sunmaktır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.